Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.3167 / HUF: 0.105757


Дві закарпатські громади стали переможцями міжнародного проєкту з цивільного захисту

person Paragraph today 03 вересня 2021 о 16:15 comment 0

Сьогодні оголосили перелік громад, що пройшли всі етапи відбору в проєкті «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні». Про це повідомляє заступник голови облдержадміністрації Ігор Шинкарюк.

Так, серед 20 переможців з усієї країни дві закарпатські громади – Ставненська та Нересницька.

Втілювати проєкт будуть протягом 3 років. Зараз триватиме ще низка навчальних візитів, після чого сформують добровільні пожежні команди. Серед 249 заявок відібрали наші як одні з кращих. Я впевнений, що таким чином система цивільного захисту буде розвиватися, а місцева безпека буде на вищому рівні,

наголосив Ігор Шинкарюк.

За словами заступника очільника області, громади мають самі забезпечити набір волонтерів для добровільної пожежної команди у складі 12 осіб та виділити приміщення для зберігання пожежної машини.

Один із організаторів проєкту – представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні – сприятиме забезпеченню відповідною спецтехнікою, надасть співфінансування для закупівлі засобів особистого захисту рятувальників, проведе сертифіковане навчання добровольців тощо.

Окрім цього, у вересні відбудеться онлайн-тренінг, де польські експерти поділяться практичним досвідом щодо функціонування системи добровільних пожежних команд у їхній країні.

Проєкт реалізовується представництвом Фонду міжнародної солідарності в Україні у рамках Програми «U-LEAD з Європою» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Джерело: Закарпатська ОДАНадіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також