Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.1485 / HUF: 0.098102


ДБР викрило начальника митного посту «Тиса» та його заступника на систематичних хабарях

person Paragraph today 17 листопада 2022 о 14:30 comment 0

Працівники Державного бюро розслідувань затримали начальника митного посту «Тиса» Закарпатської митниці та його заступника. Вони систематично брали гроші в автоперевізників за безперешкодний проїзд автобусів через кордон.

Так, задокументували факти вимагання митниками в одного з підприємців, що здійснює міжнародні перевезення громадян, 10,6 тисяч євро. Такса встановлювалася з розрахунку за кожний автобус та ту кількість товару, яку він перевозив.

Така «співпраця» та регулярна сплата «данини» дозволяла транспорту перевізників безперешкодно та без штучного затягування процесу проходження митних формальностей перетинати державний кордон. Сума неправомірної вигоди зловмисниками розраховувалася з урахуванням попередньо отриманих смс-повідомлень перевізника щодо ваги товару, який перевозився пасажирами, та складала в середньому біля 500 євро з кожного автобусу.

Посадовців затримали під час отримання чергового траншу у розмірі 7,5 тис. євро. Вирішується питання щодо повідомлення їм про підозру та обрання запобіжного заходу.

Попередня кваліфікація: вимагання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди за попередньою змовою групи осіб. Затриманим загрожує покарання у вигляді позбавленням волі на строк до 10 років.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також