Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.3167 / HUF: 0.105757


Байден та Джонсон домовилися провести зустріч G7 щодо ситуації в Афганістані

person Юлія Захарченко today 18 серпня 2021 о 11:30 comment 0

Президент США Джо Байден провів розмову з прем’єр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном щодо ситуації в Афганістані.

За даними Білого дому, вони домовилися провести зустріч лідерів Великої сімки наступного тижня у віртуальному режимі.

Планується, що на ній представники країн G7 обговорять спільну стратегію та підхід щодо ситуації в Афганістані. Джонсон наголосив на необхідності захисту населення Афганістану від будь-яких загроз.

Напередодні президент США вивів війська з Афганістану, після чого таліби прийшли до влади. Рішення Байдена вивести війська з Афганістану викликало шквал критики у Сполучених Штатах Америки та серед союзників США.

США відновили евакуацію дипломатів та цивільних осіб після хаосу в кабульському аеропорту, коли афганці заповнили злітно-посадкову смугу.

Що відбувається в Афганістані

Протягом останнього тижня світова громадськість спостерігає нестабільну ситуацію в Афганістані. Через 20 років, після рішення США вивести свої війська з Афганістану таліби знову прийшли до влади.

Президент держави був змушений рятуватися втечею, а на території країни зараз панує хаос. Ситуація в Афганістані та перемога талібів може позначитися на Україні.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також