Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.3076 / HUF: 0.1015


Автопарк поліції Закарпаття поповнили 10 службових автомобілів.

person Paragraph today 04 січня 2022 о 15:18 comment 0

Вручення службового транспорту відбулося на території Головного управління Національної поліції в Закарпатській області. Ключі від 10 автомобілів, серед яких автомобілі марок «Peugeot», «Renault», «Toyota» та «Fiat», отримали керівник центру забезпечення Головного управління Національної поліції у Закарпатській області та керівники поліції Ужгородщини, Мукачівщини, Берегівщини, Міжгір’я, Хустщини, Рахівщини та Тячівщини.


«Збільшення кількості спецтранспорту стане для працівників поліції додатковою можливістю не лише швидше прибувати на місця подій, але й посилено стежити за безпекою на дорогах та забезпечувати правопорядок», - зауважив Голова Національної поліції України Ігор Клименко.
Поповнення автопарку поліції Закарпаття – це покращення оперативності й ефективності роботи поліції. Адже від цього великою мірою залежить безпекова ситуація, як на території міста, села чи селища, так і в регіоні в цілому.

Нагадаємо, сьогодні під час робочого візиту на Закарпаття Ігор Клименко вручив ключі від нових квартир двадцяти закарпатським поліцейським.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також