Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.1759 / HUF: 0.105443


Анатолій Полосков особисто привітав учнів двох шкіл Тячівщини з Днем знань

person Paragraph today 01 вересня 2021 о 14:05 comment 0

Сьогодні голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков особисто привітав учнів двох шкіл Тячівщини на урочистих заходах з нагоди Дня знань та початку нового навчального року. 

Йдеться про Глибокопотіцький опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів, де близько 350 дітей навчається румунською мовою, та Тернівський ОЗ загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – тут знання здобувають 960 учнів.

Впевнений, наша молодь у надійних руках. Завдяки висококваліфікованим вчителям вони отримають усі потрібні знання, навички, навчаться працювати у команді, знаходити рішення будь-якої проблеми, любити і поважати свою Батьківщину та бути гідним членом суспільства,

зазначив очільник області на своїй сторінці в соцмережі.

За його словами, на урочистостях були присутні також представники місцевого самоврядування, окрім цього, у Глибокопотіцький заклад освіти завітав Граціан-Флорін Пирву, консул Румунії в Солотвино, а у школу с.Терново – народний депутат України Михайло Лаба.

Школа в Глибокому Потоці – важливий заклад, оскільки тут діти вчаться мовою національних меншин. Ми всебічно опікуємося такими освітніми осередками, намагаємося створити комфортні умови для вивчення як державної, так і мови нацменшин, 

наголосив Анатолій Полосков і додав:

А для Тернівського навчального закладу сьогодні по-справжньому особливий день. Тут роками не вистачало навчальних приміщень, тому уроки проводили у дві зміни. 2016 року розпочалася реконструкція лікарської амбулаторії під навчальний заклад, яка тривала довго і не дуже ефективно. І ось сьогодні нарешті першачки сядуть за парти оновленого просторого корпусу для початкових класів.

 Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також

today 12 травня 2023, 14:25

today 16 квітня 2023, 15:15