Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.2564 / HUF: 0.101363


Як працюватимуть школи у різних зонах карантину – пояснення МОЗ

person Людмила Грубнік today 06 вересня 2021 о 16:50 comment 0

З 1 вересня 2021 року в українських школах розпочався навчальний рік 2021/2022. Попри напружену ситуацію з коронавірусом, діти пішли до шкіл та розпочали навчання офлайн, однак все може змінитися, якщо показники захворюваності на Covid-19 погіршуватимуться.

У МОЗ України розповіли, як відбуватиметься навчання у разі переходу населеного пункту чи регіону до різних інших рівнів епіднебезпеки.

Зелена зона

Школярі можуть ходити до навчальних закладів у звичному режимі. Однак дотримання загальних протиепідемічних заходів залишається актуальним.

Жовта та помаранчева зони

Школи продовжать бути відчиненими за умови, якщо 80% їхніх співробітників отримали щеплення від коронавірусу.

Навчання може відбуватися як офлайн, так і дистанційно. Вимога дотримання правил дистанціювання та протиепідемічних заходів зберігається.

Червона зона

Відвідувати школи заборонено.

Обмеження не стосується вихованців дитячих садочків, спеціальних закладів освіти та учнів 1-4 класів шкіл за умови, якщо вакциновано щонайменше 80% персоналу.

В Україні триває вакцинація працівників освітньої сфери. МОЗ закликає учителів та співробітників шкіл зробити щеплення, щоб зменшити ризик тяжких наслідків коронавірусу.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також