Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.2564 / HUF: 0.101363


Агента ФСБ РФ на Закарпатті засудили на 7 років ув’язнення

person Paragraph today 19 липня 2022 о 09:35 comment 0

Громадянина рф, що проживав у Сваляві, засудили до 7 років ув’язнення за пособництво в діях, вчинених з метою захоплення державної влади.

Зловмисник під псевдонімом «Гєлєн» ув агентом ФСБ РФ та передавав зібрану інформацію своїм кураторам для підготовки ворожих диверсій і спеціальних інформаційних операцій, спрямованих на розхитування обстановки у прикордонних районах України.

З початком активного наступу військ РФ, обвинувачений погодився підготувати ряд фейкових публікацій у ЗМІ з тиражуванням закликів до «вигнання націоналістичних угруповань задля порятунку великих міст», а також критики тих, хто, рятуючись від війни, евакуює свої сім’ї в інші регіони України чи за кордон.

Крім того, він мав поширювати думку про те, що нібито деструктивні дії української влади призводять до мародерства та загибелі військових. За це він регулярно отримував матеріальну винагороду, яка надходила на банківські рахунки його співмешканки. Жінку вже засуджено за пособництво в діях, вчинених з метою захоплення державної влади.

Слідчі та контррозвідники СБУ зібрали вичерпну доказову базу його співпраці з російськими спецслужбами. Зокрема, встановлено весь ланцюжок його кураторів і координаторів з числа співробітників фсб, у тому числі й під прикриттям.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також