Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.7482 / HUF: 0.102184


Афганських жінок змушували одружуватися, щоб втекти з країни – CNN

person Людмила Богданова today 03 вересня 2021 о 16:25 comment 0

Афганських жінок змушували виходити заміж заради евакуації з країни. Чоловіки, які погодилися на такий шлюб, отримували за це грошову винагороду.

Деякі громадянки Афганістану зізналися про це у центрах для біженців в ОАЕ. За словами жінок, вони одружилися за межами аеропорту Кабулу. До цього їх змусили рідні, щоб вони могли втекти з країни, яку захопили таліби.

Зізнання афганських жінок викликало занепокоєння в американських дипломатів в ОАЕ. Про інциденти уже попередили Державний департамент США.

Деякі сім’ї платили чоловікам сотні доларів, щоб ті одружилися або видавали себе за чоловіків афганок. За даними американських ЗМІ, дипломати США в ОАЕ дадуть керівництво працівникам центрів біженців, як ідентифікувати потенційних жертв торгівлі людьми.

15 серпня таліби захопили владу в Афганістані. Президент Ашраф Гані покинув країну. Після цього люди почали масово покидати Афганістан, іноземні країни займалися їх евакуацією. Операція тривала до 31 серпня – стільки часу дали таліби.

Режим Талібану є дуже суворим для жінок. Після захоплення влади їм заборонили ходити на роботу. У деяких провінціях їм не можна виходити з дому у відкритому одязі та без супроводу чоловіка.

Раніше під час правління Талібану протягом 1996-2001 років для жінок діяла низка заборон. Вони не могли здобувати освіту, будувати кар’єру, отримати гідну медичну допомогу, використовувати косметику, займатися спортом тощо.

Читайте Лише 100 із 700 журналісток далі працюють в Афганістані після приходу талібівНадіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також