Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.1851 / HUF: 0.106286


Я побачила пекло: медикиня Пташка розповіла про важку оборону Маріуполя

person martahrybovskaya today 14 жовтня 2022 о 14:00 comment 0

Бойовий медик Катерина Пташка Поліщук розповіла про важку оборону Азовсталі та Маріуполя і про те, в яких умовах доводилося рятувати побратимів. Про це вона розповіла в ефірі національного марафону.

За її словами, у Маріуполі ситуація із наданням медичної допомоги була критичною з самого початку, адже ворог безжально обстрілював лікарні та госпіталі.

Вона розповіла історію свого друга, якому зробили переливання крові зі звичайної пляшки.

Для нього кров зібрали у пляшку, а потім йому перелили. І таким чином врятували йому життя. І таких історій багато, – розповіла Пташка.

На Азовсталі доводилося оперувати поранених навіть без анестезії. Проте хлопці витримували, бо, на думку Катерини, все ж переважала спрага до життя.

Вони (поранені бійці) розуміли, що евакуація неможлива. Або тебе тут оперують і ти допомагаєш медикам тебе рятувати, або ні. Поранених було сотні, було дуже складно, – розповіла медикиня.

А ще вона поділилася, яким для неї в пам’яті залишився Маріуполь.

Ми стояли неподалік Маріуполя на ротації. Наступ на Маріуполь почався трохи раніше, ніж вся війна по Україні. Ми відступили на околиці й зайняли оборону там, – зауважила Катерина Поліщук.

Вона зізналася, що дуже любить Маріуполь – адже це прекрасне місто зі своєю особливою енергетикою.

Я дуже люблю Маріуполь, це прекрасне місто. Я завжди туди приїжджала. Це місто з цікавою енергетикою, не такою, як на Заході, не такою, як у Центрі. Але ця енергетика прекрасна.

Я побачила полігон. Я побачила пекло. Я побачила зруйновані долі, тисячі зруйнованих доль і життів. Я побачила геноцид, знущання. Те, що (росіяни, – Ред.) зробили з цим прекрасним містом, важко назвати війною. Місто зробили братньою могилою, – розповіла медикиня Катерина Пташка Поліщук.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також